UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I bardzo dobrze, że dostali te pieniądze bo wreszcie skapnie coś nam mieszkańcom, chodząc z dzieckiem w zimę na stok wiem ile kosztuje nauka i wyciągi. Teraz będzie to bezpłatnie. Ludzie doceńcie to zamiast krytykować i już spiskować, że na pewno to wzięli sobie do kieszeni. Akurat ze względu na osoby będące w stowarzyszeniu lub w samym przedsiębiorstwie góra chrobrego to są trzepani przez urzędy non stop tak więc na pewno baliby się cokolwiek wziąć sobie. Rozliczani są co do grosza to na pewno. Po prostu ze względu na to, że zimy są kiepskie to góra nie wychodzi na swoje więc to stowarzyszenie to taka deska ratunku i my mieszkańcy powinniśmy być wdzięczni, chociaż raz coś dla NAS. Ja jestem za!
narciarzzzz