UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i co z tego że w Alpy jeździ się na tydzień? Tam są duuużo lepsze warunki do uprawiania narciarstwa. I jakby ktoś miał do wyboru, tydzień na nartach w Alpach czy 3 tygodnie na Górze Chrobrego w Elblągu, to ciekawe co by wybrał.....

antykacap