UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak mieli takie możliwości, jakie by nie były, w zdobyciu dotacji to mogą sobie pogratulować. Tylko, że są to pieniądze elblążan, to po sezonie ci państwo powinni się z nich rozliczyć. Pełne rozliczenie powinno być przedstawione na sesji RM i udostępnione w mediach / portale / miasta Elbląg.

klik