UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bez urazy, ale pieczenie kiełbasek i łażenie po drzewach nie jest propagowaniem narciarstwa tylko propagowanieniem jedzenia kiełbasek i łazenia po drzewach, poproszę o informację jakie NARCIARSKIE działania podjęło stowarzyszenie np. ile osób przeszkoliło do jazdy na nartach, gdzie te osoby jeżdziły na tych naratch, ile godzin i tego typu informacje, z tego co to powiedziane jest, to na śniegu nikogo, a więc jaki jest sens szkolenia kogoś do jazdy na nartach bez śniegu? to jest po prostu żałośnie śmieszne
gederesa