UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle ludzie nie mający pojęcia o co chodzi zabierają głos. Byłem jednym z tych którzy na początku lat 90-tych ręcznie karczowali stok z krzaków, a ludzie z Zamechu założyli prostą linową wyciągarkę. Od tego czasu tysiące Elblążan nauczyło się jeździć na nartach. Od czasu poprawy infrastruktury, przyjeżdżają ludzie z Ostródy, Malborka, Tczewa, Pruszcza Gd, Gdańska, a ostatnio z Kaliningradu. Wszyscy zazdroszczą nam tej góry ! Że krótki sezon ? Nawet 3 tygodnie to dużo na obecny klimat. W Alpy jeździ się przeważnie na tydzień ! A tu 3 tygodnie ! Ludzie tu piszący negatywy, na pewno nie należą do braci narciarskiej. 200 tyś, złotych to śmieszna kwota, wobec wydatków na pomniki, dwie drużyny piłkarskie, ,przerost zatrudnienia w UM. Np. w Urzędzie Marszałkowskim, razem z delegaturą Elbląską jest zatrudnionych ( bo przecież nie pracuje ). .. 1.200 urzędników. .. którzy kosztują nas ok. 50 milionów PLN. Kontrolować trzeba każdy grosz wspólny, ale bez demagogii osób które zawsze są na NIE !