UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jak do końca roku warunki pogodowe nie pozwolą na naśnieżanie stoku, to co wtedy? Wtedy rozdamy karnety do szkół. .. .. .Na ch. .. .. komuś karnety skoro nie ma śniegu ? Papieru toaletowego w szkołach nie brakuje, a karnetem d. .nie da się fachowo podetrzeć. Ogarnijcie się na tej Górze i górze urzędowej bo to śmierdzi na odległość.