UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dodam tylko jedno . Nie mam czegoś takiego jak arch portel mówię o podpisie pod zdjęciem . Prawa autorskiej są niezbywalne a każde zdjęcie ma autora i obowiązkiem jest podpisać każda fotografie a tekst arch redakcji to jakaś kpina i olanie autora