UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że komuś du.ę ściska. 500+ pobierają nie tylko ludzie mniej wykształceni, ubodzy czy skrajna patologia. Każdy z tego korzysta komu się należy. Więc takie komentarze są w tym przypadku zbędne i nie na miejscu. A pracuje ten ,kto chce pracować i normalnie żyć. Nie mam tu osądzać.

Maaaaa