UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież nie wiadomo, co spowodowalo, ze tak niebezpiecznie wyprzedzał. Może jechali na umowiona wizytę do lekarza, na która czekali od miesięcy i bali się spóźnić, żeby nie przepadła? To już nieważne, dziewczyna nie żyje, a ojciec? Oby podniósł się po tej tragedii, ma jeszcze jedną córkę i żonę. Wyrazy współczucia dla całej rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

femina