UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Masakra;[ Nawet nie wyobrażam sobie jak ojciec tych dwóch córek musi się czuć psychicznie o ile się obudził i dotarło do niego co zrobił i co stracił. Za swoje zachowanie na drodze zapłacił najwyższą karę jaka może być. Do końca życia będzie mieć na sumieniu że zabił swoją córkę. Umyślnie czy nie umyślnie ale facet będzie winić siebie do końca życia. Nie chciał bym być na jego miejscu. A przy okazji mam nadzieje że ta sytuacja która miała miejsce dziś da do myślenia tym którzy zapier. .. jak wariaci. Pozdrawiam
dar460