UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Boże, ale tragedia, 17 lat wychowujesz dzieciaka, chwila i koniec. .. Kondolencje tylko tyle. .. Ps: Te komentaze powyzej na poziomie szympansa powinny byc karalne, to że od cpania zlasował wam sie mózg przygłupy nie daje wam prawa wypisywac popier. ....ch komentarzy gamonie i bałwany

yyyh