UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Taki sędzia jest mądry, to niech poczuje ten ból jak ten chłopiec i jego rodzice to pogadamy może wtedy zacznie zamykać na dożywocie, i nie telewizor w celi, nie spacerki po spacerniaku, powinni chłopakowi rentę płacić. Nawet biedny nie może wyjść na spacer do szkoły i na rower. i powiem krótko, skoro mają na piwsko i wódę to i mają na odszkodowanie, a jak nie to niech matka i ojciec płacą za 30 latków. A sędzia to powinien prace stracić za to. Ale to niestety Polska bo u ruskich albo w Niemczech to od razu zrobili by porządek. Hitler by się nie bawił z nimi Trzymam kciuki za chłopca i za rodziców walczcie jestem z wami
poszkodowany