UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kara adekwatna nikt nie powinien bić dzieci ale rodzice też muszą wiedzieć co robią dzieci do 15 roku życia zwłaszcza gdy jest ciemno lub wiemy że jest niebezpiecznie bo dzieci i ich bezpieczeństwo najważniejsze dobrze ze nic złego się nie stało