UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kara za pobicie nieletniego poniżej 15 roku powinna być podniesiona razy dwa. Okoliczności łagodzące ????? w przypadku niewinnego chłopca????? czy każdy pijany może wyżywać się na dzieciakach????? w mojej ocenie sąd się skompromitował !!!!!W tym procesie słowa"okoliczności łagodzące" nie maja racji bytu !!!!!