UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kara za pobicie nieletniego poniżej 15 roku powinna być podniesiona razy dwa. Okoliczności łagodzące ????? w przypadku niewinnego chłopca????? czy każdy pijany może wyżywać się na dzieciakach????? w mojej ocenie sąd się skompromitował !!!!!W tym procesie słowa"okoliczności łagodzące" nie maja racji bytu !!!!!