UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda jak zwykle leży po środku bo nie ma dymu bez ognia. Ale przyjmując że problem jest załatwiony przynajmniej od strony prawnej to ciekawy jestem jakie czynności zostaną podjęte w stosunku do autorów tej zadymy bo wizerunek firmy ucierpiał znacznie. A cisza może świadczyć tylko o tym że jednak jest coś na rzeczy i lepiej o tym zapomnieć.