UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wybaczcie... ale kto to czyta...? Dalibyście wiadomości archiwalne sprzed np. 30 lat, tj. kiedy Elbląg miał stawać się za chwilę miastem wojewódzkim. Miło było... i bliżej pamięcią powspominać. A nie jakieś gromadzkie newsy... Pozdrowienia dla Redakcji...

PROM