Czas na quiz. Jesienny Elbląg i okolice

W dzisiejszym naszym quizie króluje jesień. Mamy dla Was garść ciekawostek związanych z elbląską starówką w jesiennej aurze, wybierzemy się także na Wysoczyznę Elbląską i do Bażantarni. Życzymy Wam powodzenia i dobrej zabawy.


Czas na quiz. Elbląg nocą

W nocy wszystkie koty są czarne. A jaki jest Elbląg w nocy? Zapraszamy na spacer po naszym mieście, kiedy słońce już zaszło.


Quiz pod hasłem niepodległości

11 listopada obchodzimy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nic więc dziwnego, że najnowszy sobotni quiz będzie poświęcony temu tematowi, będzie też pełen elbląskich wątków związanych mniej lub bardziej z tym świętem. Gotowi do udziału w naszej zabawie? Powodzenia!


Czas na quiz... ze starówką

Motywem przewodnim quizu tego tygodnia będzie najstarsza część Elbląga. Sięgniemy do historii i do tego, co jest teraz.Czas na quiz. Pełen ciekawostek

Spodziewaj się niespodziewanego. Z takim nastawieniem proponujemy podejść do rozwiązywania naszego cotygodniowego quizu. Tym razem przyda się znajomość topografii Elbląga, imion osób związanych z naszym miastem, a także dat.


Gdzie to jest?

Kolejny raz zapraszamy Was na spacer po Elblągu w ramach naszego cotygodniowego quizu. Czy znasz te zakątki miasta?


V Wielki Test Wiedzy o Elblągu

Już po raz piąty zapraszamy do rozwiązania Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu. Przed Wami 60 pytań o naszym mieście w takich dziedzin jak historia, gospodarka, sport, kultura, sprawy społeczne. Życzymy powodzenia! Na zdjęciu widok na Stare Miasto, autor: Jarosław Piasecki


Rozgrzewka przed Wielkim Testem

11 października zapraszamy wszystkich czytelników na V Wielki Test Wiedzy o Elblągu. Dziś rozgrzewka - 30 pytań z bardzo różnych dziedzin. Sprawdźcie Wasz poziom wiedzy przed Wielkim Testem i do zobaczenia w najbliższą środę w kinie Światowid!


Co ty wiesz o elbląskich uczelniach

W niedzielę i w poniedziałek odbędą się uroczyste inauguracje roku akademickiego na dwóch elbląskich uczelniach wyższych. Sprawdź, co o nich wiesz.


Nasz sobotni quiz. Gdzie to jest?

Kolejny weekend, znów zapraszamy Was na spacer po Elblągu w ramach naszego cotygodniowego quizu. Czy znasz te miejsca?