Koronawirus w Elblągu i powiecie. Nie żyje dwóch mieszkańców

27
17.02.2022
Koronawirus w Elblągu i powiecie. Nie żyje dwóch mieszkańców
fot. arch. portel
Jak podał resort zdrowia, ostatniej doby mamy w Elblągu 56 nowych zakażeń koronawirusem, w powiecie elbląskim jest ich 47. Poinformowano również o śmierci na COVID-19 dwóch mieszkańców.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci ostatniej doby na COVID-19 jednego mieszkańca powiatu elbląskiego i jednego Elbląga. W województwie warmińsko - mazurskim mamy 1385 nowych zakażeń.

- W kraju jest 29 229 (w tym 3 106 ponownych zakażeń) potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - czytamy na profilu Ministerstwa Zdrowia na Facebooku. Dla porównania w środę było ich 28 859, a tydzień temu 42 095.

Ostatniej doby 87 osób zmarło w Polsce z powodu COVID-19, 229 osób zmarło z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami. Od początku epidemii w kraju odnotowano 5 495 615 zakażeń. Zmarło 109 205 osób chorych na COVID-19.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w tym dziale

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Poproszę o dzienne statystyki ile osób zmarło w naszym mieście dziś z okazji nowotworów. Bądźmy rzetelni nie jedna choroba żyje człowiek :/
(2022.02.17)
Te dwa dzisiejsze poranne grzmoty i błyski to znak, że para Lucyna i Teofil w dniu kota dokonali połączenia. Powstała jedna istota połączyły się dwie półkule mózgowe zakryte hełmem z kewlaru (od Błaszczaka).
Ten dzisiejszy grzmot to był znak niebios, że Putin Gromowładny już w tym miesiącu dokona jakichś legendarnie niecnych czynów, o czym donosi nam skwapliwie Radio Erewań. .. wróć! Rzecz jasna, o czym donosi nam estoński wywiad i amerykańscy naukowcy, oczywiście:)#POdżegaczeWojenni, #CiekawostkiDropsa, #komedia, #SzczypmySię!
RobertKoliński (2022.02.17)
Dawno nie straszyliście srorteliku tfuuu !!! Co z innymi chorobami i zgonami ??? Cisza ??? Ludzie nie umierają ???
Plandemia === Wielki reset (2022.02.17)
Dane których 100% niewiarygodność jest proporcjonalna do wysokiej liczby testów sprzedanych w sklepach i aptekach. Po to komu te cyferki są potrzebne ? Przechorować i z głowy.
(2022.02.17)
Plandemia strachu trwa w najlepsze. zamaist leczyc ludzi to wpisuja covida klada na oddzial i czeka az skona. Jeden z lekow na koronawirusa zwany amantadyna jest w polsce oficjalnie blokowany i jego stosowanie jest nielegalne. czyli wedlug ministerstwa zdrowia ludziom nie mozna pomagac w przypadku choroby. to juz jest istny nazizm i dziwie sie ze polacy to toleruja
zawiedzionaoo (2022.02.17)
@zawiedzionaoo - Amantadyna jest nieskuteczna w leczeniu COVID-19 - wykazały pierwsze badania kliniczne. Stosowana u pacjentów szpitalnych nie wykazała różnic z placebo. Badania leku przeprowadzono pod przewodnictwem prof. Adama Barczyka ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ale Ty wiesz swoje chociaż z medycyną masz tyle wspólnego co chłop po podstawówce z fizyką kwantową.
@RobertKoliński - Wpis bez związku z artykułem. Piszesz byle pisać. Chyba masz za dużo wolnego czasu.
zamknąć wszystko zamknąć wszystko ludzie chowajta się po piwnicach wojna, wirus, pis, po i uj go tam jeszcze wie co
(2022.02.17)
@RobertKoliński - To jak tam ile tych głosów było? #niechciany #bezglosow #przestanmy finansować partiie
Paweł 678 (2022.02.17)