Viki Gabor, T.Love i Natalia Kukulska na Dniach Elbląga 2022

89
Wczoraj
06:25
Viki Gabor, T.Love i Natalia Kukulska na Dniach Elbląga 2022
(fot. Anna Dembińska)
Tegoroczna edycja Dni Elbląga odbędzie się w dniach 25-26 czerwca. Wystąpią m. in. Viki Gabor, T. Love i Natalia Kukulska.

Sobota (25 czerwca)

- Na początek dni otwarte elbląskiego browaru, od godz. 10 do godz. 13 będzie można wejść na jego teren i zwiedzić zakład. Jest to związane z 150 rocznicą jego powstania. Tego dnia zapraszamy również nad rzekę Elblągu i na Wyspę Spichrzów: o godz. 11 startuje druga edycja Hold Fast. Są to zawody w przechodzeniu na linie przez rzekę Elbląg wisząc na rękach. W ubiegłorocznej edycji nikomu się to nie udało. Najlepszy z zawodników dotarł do połowy szerokości rzeki - mówi Adam Jocz, dyrektor Departamentu Promocji, Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Po drugiej stronie mostu będą odbywały się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Kajakarstwie Klasycznym. W Muzeum Archeologiczno - Historycznym odbędzie się kiermasz rękodzieła (godz. 12-17). Na Wyspie Spichrzów będzie działała strefa gastronomiczna, animacyjna, będzie też wesołe miasteczko.

- Wieczorem zapraszamy na koncerty. Na Wyspie Spichrzów o godz. 18 wystąpi Viki Gabor, o godz. 20 Natalia Kukulska, o godz. 22 T. Love, a o godz. 23.30 Novika. Koniec sobotniej imprezy przewidujemy około godz. 1 - mówi Adam Jocz.

W sobotę na stadionie przy ul. Agrykola o godz. 16 rozpocznie się mecz oldbojów Olimpii Elbląg z piłkarską reprezentacją dziennikarzy polskich.

 

Niedziela (26 czerwca)

- Od godz. 10 między mostami na rzece Elbląg odbędą się żeglarskie regaty dziecięce. Od godz. 10 do godz. 16 na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się jarmark zdrowej żywności i rękodzieła oraz pokaz kulinarny połączony z degustacją. Na Targowisku Miejskim odbędzie się konkurs o tytuł najlepszego kierowcy regionu elbląskiego. W Parku Modrzewie będą marszobiegi na orientację (godz. 15.30). Dni Elbląga zakończy koncert kameralistów. O godz. 18 na Wyspie Spichrzów Elbląska Orkiestra Kameralna zaprezentuje się w programie Tango with Bond - zapowiada Adam Jocz.

Podczas Dni Elbląga będzie też można oglądać tratwy uczestniczące w I Flisie Kanałem Elbląskim.

 

W linku szczegółowy plan Dni Elbląga 2022

daw

Najnowsze artykuły w tym dziale

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rynce opadają.
No i się zacznie marudzenie... Nic się nie dzieje - źle, coś się dzieje - jeszcze gorzej. Wymieniony 3 zespoły to, że tak powiem 3 pokolenia więc muzyka trafi do każdego. Może trzeba się po prostu nauczyć bawić, a nie wiecznie marudzić i czekać na zrobienie darmowego koncertu z Beyonce czy nie wiem z jaką inna amerykańska gwiazda XD
"Dni Elbląga zakończy koncert kameralistów. " W zasadzie to można bez żadnej przesady napisać, że Elbląg od lat już kameralistami stoi, w każdej dziedzinie.
człowiek-festyn (2022.06.07)
To jest żart jakiś? 2 lata nie było imprezy i tak ubogi repertuar????
jokeonly (2022.06.07)
... eh bez Pauli to nie to samo.... DRAMAT!
Kat_Na_Idiotów (2022.06.07)
Uuuuuaaaaa Słupnik to jednak dba o gminę.
1125. (2022.06.07)
Bardzo słaba obsada koncertu... myślałem, że chociaż jakąś Shakirę, Jasona Derulo czy inną Beyonce zaproszą, bo o Lady Gaga czy Madonnie to nie ma co marzyć w takim podupadłym Elblągu, ale nawet to nie, tylko jakieś dzieci z Eurowizji czy inne usychające gwiazdki rodzimej estrady... ehhhh!!!A gdzie nowy stadion dla Olimpii... tylko pytam się???!!!
Patriota regionalny (2022.06.07)
Rozumiem ze kasa uboga, ale Kukulska, t love i viki to naprawę nie urywa tylka!takie przebrzmialy gwiazdy i malolata!
A ta pseudo ga***r. pomyłka czy pic. To już nie ma lepszych wy***ow.
(2022.06.07)
a czy bramkarz Olimpii spod Borysa na Słonecznej - wybrany do 11 ki 70 lecia - zagra w drużynie Oldboy ??? Inaczej nie idę na mecz.