Galeria pod psem i kotem (Odc.286)

4
19.11.2023
Galeria pod psem i kotem (Odc.286)
fot. arch. schroniska dla zwierząt
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to?, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Lolek przebywa w schronisku od 26.11.2016 roku. Trafił tutaj jako mniej więcej 2-miesięczny kociak. Całe swoje dotychczasowe życie spędził za kratami, mieszkając na wybiegu wraz z innymi kotami. W warunkach schroniskowych Lolek jest trochę płochliwym kotem. Kiedyś był zupełnie dziki, ale ostatnio poczynił ogromne postępy, już nie ucieka na widok człowieka. Daje się nawet głaskać osobom, które zna - zwłaszcza przy jedzeniu, bo wtedy na nic nie zwraca uwagi, poza miską. W domu na pewno z czasem stanie się kochanym członkiem rodziny. Loluś bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami, na psy nie zwraca większej uwagi.

 

Jake trafił do schroniska 1.06.2023 roku z ulicy Obrońców Pokoju. Jake to nieduży, kilkuletni psiak. Jest ufnym, łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

 

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

Telefon od elbląskiego schroniska: 55 234 16 46.

oprac.daw

Najnowsze artykuły w tym dziale

A moim zdaniem...

Dwa worki na pchły. bleee
(2023.11.20)
Biedny ten Lolek.
(2023.11.20)
To go adoptuj a nie się użalasz.
(2023.11.20)
Brawo, nareszcie glos rozsądku wszyscy sie użalają nikt nie adoptuje... tylko.. ale on biedny, ale on piękny... zakichani miłośnicy zwierząt.. phi
(2023.11.21)