Koronawirus w Elblągu i powiecie. Trzy osoby zmarły

40
02.03.2022
Koronawirus w Elblągu i powiecie. Trzy osoby zmarły
fot. arch. portel
Jak podał resort zdrowia w środę (2.03) w Elblągu mamy 58 nowych przypadków koronawirusa, w powiecie elbląskim jest ich 25. Na COVID-19 zmarło ostatniej doby dwóch mieszkańców Elbląga i dwóch powiatu elbląskiego.

- Obecnie w Szpitalu Miejskim w Elblągu przebywa 47 pacjentów chorych na COVID-19. Dwóch z nich wymaga intensywnej terapii, znajdują się pod respiratorem. Mamy 10 wolnych łóżek covidowych - mówi Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka szpitala.

Minister Zdrowia poinformował w środę o 14 737 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zmarło ostatniej doby 277 mieszkańców naszego kraju. W województwie warmińsko - mazurskim nowych przypadków zakażenia koronawirusem mamy 704.

Od początku pandemii odnotowano w naszym kraju 5 694 767 zakażeń SARS-CoV-2 i 111 864 zgonów.

 


   
   

daw

Najnowsze artykuły w tym dziale

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo ksiądz, Olimpia Grudziądz w PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI, Kuba Bojas wali bramę za bramą, z drugiej strony to dobrze bo w Elblągu by usiadł na ławie ponieważ grać muszą ministranci o Pro Junior
ZdzichuMarynarz (2022.03.02)
Wow to COVID jeszcze jest?
zdrowia (2022.03.02)
Dlaczego portel usunął mój komentarz, który nie zawierał wulgaryzmów, danych osobowych, itp? Napisałem jedynie wyrazy zaskoczenia, że o covidzie sobie przypomnieliśmy. WSTYD PORTEL!!!!
Dziwne bo sam to zauważyłem był komentarz o treści prostej i zwięzłej. .. a jednak nie odwołano covid i amba go wcięła.
Aborcja jest najczęstszą przyczyną śmierci na świecie.
Poinformujcie wszystkich covidian, że pandemia zginęła na wojnie rosyjsko-ukraińskiej, bo będą nosić te maseczki jeszcze dziesięć lat.
Wirus jest tylko w Elblągu czy może na wschodniej granicy też? Tutaj nadal maseczki testy i jakieś tam kwarantanny, a tam ani paszportów covidowych, ani testów, ani tym bardziej kwarantanny. Można? Można.
Andronikus (2022.03.02)
@Andronikus - milcz ruski szpionie
"Aborcja jest najczęstszą przyczyną śmierci na świecie"Ale w twojej urobionej przez kleszki głowie.
Będę nosił ile będę chciał, a tobie rusku nic do tego!