Mecz Policja kontra Przyjaciele Policji
fot. nadesłana
25 lipca w ramach obchodów Święta Policji na murawie boiska przy ul. Skrzydlatej w Elblągu spotkała się reprezentacja elbląskich policjantów z drużyną Przyjaciół Policji. W jej skład weszli przedstawiciele straży pożarnej, straży miejskiej służby celnej i straży granicznej oraz samorządowcy.