Mecz Policja kontra Przyjaciele Policji

5
25.07.2013
Mecz Policja kontra Przyjaciele Policji
fot. nadesłana
25 lipca w ramach obchodów Święta Policji na murawie boiska przy ul. Skrzydlatej w Elblągu spotkała się reprezentacja elbląskich policjantów z drużyną Przyjaciół Policji. W jej skład weszli przedstawiciele straży pożarnej, straży miejskiej służby celnej i straży granicznej oraz samorządowcy.
Mecz zakończył się co prawda wygraną Przyjaciół Policji 3:1, jednak zebrana na trybunach publiczność głośno kibicowała drużynie policjantów, i to ta drużyna była faworytem spotkania. Dla wypełniających trybuny kibiców nieważny był wynik, a możliwość obejrzenia tak wspaniałego sportowego widowiska.
   Trybuny gromkim głosem przez cały mecz zagrzewały niebieskich zawodników. Strzelcem bramki dla „niebieskich” był Adam Bielski.
   Spośród drużyny gości bramki strzelili: Michał Ratajczyk (2 bramki) oraz Bogdan Wojtas - obaj ze straży pożarnej. Kolejne sportowe spotkanie już za rok.
   Z przymrużeniem oka i nieco stronniczo sportowe spotkanie opisał
   
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A to policja ma przyjaciół?
Czytelnik_MOBI_87680 (2013.07.25)

info

8  
  2
A gdzie w drużynie te aktywne, równe mężczyznom i niedoceniane kobiety? Czy ten przejaw antyfeminizmu to wina organizatora, czy jednak fakt, że kobiety po prostu nie dają rady? A do mobi_87680.. .Grają z przyjaciółmi, bo po grze z inną drużyną byłoby za dużo wakatów w elbląskiej policji:-)
tr18 (2013.07.25)

info

2  
  2
Mecz Policja kontra Przyjaciele Policji ?? Czyli Policja grała ze swoimi informatorami ??? :D
(2013.07.25)

info

6  
  1
hahah policja vs konfidenci :)
arb (2013.07.26)

info

4  
  1
jeżeli był to mecz policja vs konfidenci, to pewnie kapitanem drużyny konfidentów był nie kto inny niż nie jaki kuchejda z e 24.
(2013.07.26)

info

1  
  0