Chcieli "ustawki", posiedzą w areszcie

42
23.05.2018
Chcieli ustawki, posiedzą w areszcie
Policjanci zatrzymali trzech pseudokibiców z Gdańska (fot. policja.pl)
Mieli kominiarki na głowach, w rękach kije bejsbolowe i siekiery. Zablokowali dwa pasy ruchu na "siódemce" i czekali. Pseudokibice z Olsztyna i Gdańska w ten sposób próbowali doprowadzić do konfrontacji z wracającymi z meczu elbląskimi kibicami. Do bójki nie doszło, bo interweniowali policjanci. Do sprawy zatrzymano trzech mieszkańców województwa pomorskiego. Mężczyźni dwa najbliższe miesiące spędzą w areszcie.
"Zatrzymanie trzech pseudokibiców z Gdańska to kolejny krok w sukcesywnym zwalczaniu przestępczości pseudokibiców przez policjantów z garnizonu warmińsko - mazurskiego" - chwalą się sukcesem funkcjonariusze. Do opisanego zdarzenia doszło w poniedziałek (14 maja) około godz. 1.30 na drodze krajowej S-7 na terenie gminy Małdyty. Wówczas pseudokibice z Olsztyna i Gdańska zablokowali swoimi samochodami dwa pasy ruchu. Ubrani w kominiarki, z kijami bejsbolowymi i siekierami w rękach, czekali na wracających z meczu elbląskich kibiców. Ich przejazd zabezpieczali policjanci, którzy, gdy tylko dowiedzieli się o zaistniałej sytuacji, przystąpili do działania. Do akcji dołączyli również funkcjonariusze z Olsztyna i Elbląga. Wszystko po to, by nie dopuścić do konfrontacji między sympatykami różnych drużyn.
   
oprac. A na podst. informacji KWP w Olsztynie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dodatkowo dobrze by było dożywotnio zabrać prawo jazdy za stworzenie zagrożenie w ruchu lądowym a także obciążyć kosztami akcji. Jest tyle innych sportów walki na których można sie wyżyć, jak chcą dać sobie po mordzie niech sobię dadzą, ale niech nie stwarzają zagrożenia dla innych, i potem nie blokują miejsca w szpitalu, bo ręke trzeba w gips albo zaszyć ranę. ..
NiePrawyAleSprawiedliwy (2018.05.23)

info

82  
  1
Może niech się konfrontują, będzie ich mniej. I tak pożytek z nich żaden. Nakarmić trzeba
(2018.05.23)
Kolejny przykład bezsilności władz, które z pobudek politycznych chronią bandytów stadionowych obdarzając ich tytułem bohaterów. Takie osoby oraz tego rodzaju zjawiska to hańba polskiej państwowości. Kiedy naprawdę władze zajmą się tym problemem. Skoro są siły i środki na zabezpieczanie jakiś miesięcznic czy marszów w różnym celu to chyba możnaby je skierować na walkę z tymi bandytami. Wara bandytom stadionowym, bo inaczej zniszczą oni resztki praworządności i dojdzie do dyktatury chamstwa i prymitywu w postaci bezmózgowców tepogłowych.
Deoo (2018.05.23)
Cenzura panuje na portalu. Nie zamieszczają komentarzy
Kilimandżaro (2018.05.23)
To nie była ustawka, tylko zasadzka, panowie dziennikarze. Betonu z Gdańska i olsztyńskie zawiązały układ chuliganski. A my dalej swoje - My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz.
Kilimandżaro (2018.05.23)

info

24  
  6
A elbląskie ciotki już miały pełno w nachach.
(2018.05.23)

info

12  
  54
Ciotki to wyskoczyły ze sprzętem. Siekier i patyków używają tylko cykory.
(2018.05.23)

info

59  
  3
@Deoo - Masz coś pod swoim deklem??? Chyba nie oglądasz telewizji, bo ci z PiSu mają jednoznaczne zdanie a mianowicie żadnego pobłażania dla takich bandytów. Nie pisz bzdur i nieprawdy !!!
(2018.05.23)
Wystarczyło oddać trzy strzały przed siebie i nie trzeba by było teraz karmić.
Z.U.O. (2018.05.23)

info

22  
  3
Super ,aż" trzech jest się czym pochwalić
leslawh (2018.05.23)

info

16  
  4